top of page
Search

על שיווק

Updated: May 16, 2022

אני חושבת שכבר כתבתי כאן או במקום אחר. פעם לא אהבתי להסביר מה אני עושה. מה זה ג'ירוטוניק, למה זה טוב, על מה זה עובד.

הייתי מתחמקת, או מתעייפת ברגע שהיו שואלים אותי. לא היה לי מושג מה להגיד. או יותר נכון -

לא היה לי מושג מה להגיד שישכנע את מי שמולי שהם חייבים להתנסות בזה לפחות פעם אחת ולראות איך זה הדבר הכי טוב בעולם, איך זה ישנה את החיים שלהם. הם יפסיקו כל מה שהם עושים ויתחילו לבוא אלי לשיעורים...

אבל השתניתי.


עם הזמן זה נעשה יותר קל לא רק כי למדתי מה להגיד. בעיקר כי הפסקתי לצפות. יותר נכון - בעיקר כי הבנתי שלא כולם חייבים לתרגל ג'ירוטוניק.

לכל אחד יש את הדבר הזה שהוא עושה ושינה לו את החיים וזה הדבר הכי טוב בעולם ועכשיו כולם חייבים לנסות את זה גם ואיך הם לא מנסים ולא מבינים שזה הדבר הכי טוב בעולם ושזה ישנה להם את החיים.

אולי לא לכל אחד, ובכל זאת...
מצחיק. אני יכולה יום שלם לדבר בסטודיו את האג'נדה של השיטה כמו שאני רואה אותה, ובסוף היום להבין שלא הקשבתי לעצמי. שאני חוטאת בלא ללמוד את מה שאני מלמדת כל היום.

א.נשים הם.ן שונים.ות.
הרעיון הזה נמצא בבסיס של הג'ירוטוניק. בבסיס של מכשיר הPULLY TOWER שהוא המכשיר

העיקרי והראשון של השיטה.

זה מכשיר "ידידותי" למי שיושבים עליו ועובדים איתו.

אפשר להנמיך ולהגביה אותו.

לשנות את הטווחים בו לפי היכולות של האדם שיושב עליו.

מנגנוני הרצועות בו הם נפרדים ולא תלויים זה בזה, מה שמאפשר ליצור תנועה א-סימטרית עם הרגליים או הידיים אבל גם מאפשר לנו להיות דבר ראשון במקום הנוח שלנו, גם אם הוא עקום להפליא, גם אם יש לנו צד אחד ארוך יותר או רגל אחת שמרגישה קצרה יותר. המכשיר כמו אומר - הכל בסדר, זה הגוף שלך, עם זה נעבוד, אנחנו לא מחפשים שלמות נראית לעין, אנחנו מחפשים שיהיה לך נח בגוף שלך.

כי א.נשים הם.ן שונים.ות.


לכן לא כולם חייבים לנסות את הדבר המופלא הזה (בעיניי) שנקרא ג'ירוטוניק.

כשהבנתי את זה התחלתי להבין איך להסביר ג'ירוטוניק.

תלמידים.ות שואלים הרבה "איך להסביר את זה". תמיד אמרתי להם - פשוט תגידו את מה שאתם מרגישים בשיעור, את מה שזה עושה לכם בגוף.

מצחיק. ידעתי להגיד להם את זה ולא ידעתי להפנים את זה בעצמי.

היום כששואלים אותי מה זה ג'ירוטוניק יש לי איזה הסבר קליט וקצר. ואם שואלים אותי עוד אז אני פורחת באמת. אני מסבירה על התנועה של השדרה ועל תנועת המפרקים. על מפרקי הכתף והירך שאנחנו לא מנצלים את מלוא התנועתיות האפשרית בהם, ואיך תנועתיות גדולה יותר בהם היא גם שימוש ביותר שרירים בגוף, היא יותר כח ויותר יציבות ולא רק יותר גמישות במפרקים.

על איך הג'ירו היא בדיוק מה שהיא אומרת שהיא - יציבות שנוצרת מתוך תנועה.

על איך התנועה בגוף אף פעם לא מפסיקה, ואיך התנועה הגדולה והנראית לעין מייצרת תנועה פנימית עמוקה יותר ולא נראית, ואיך אפשר לחשוב שאותה תנועה פנימית היא מה שמחזיק ומייצב את הגוף שלנו.

על איך ששיווי משקל לא נוצר מהחזקה ועצירת תנועה אלא בדיוק ההפך - הוא נוצר מתוך התנועה הפנימית האין סופית שקיימת בגוף שלנו ורק אפשר לחשוב שזו עצירה של התנועה.

אם רק נותנים לי להסביר, העיניים שלי נדלקות. אני כל כך אוהבת להסביר ג'ירוטוניק.

היום.בטח יועץ עסקי שקורא עכשיו את הדברים האלו מתפלץ. כמה מלל... כמה אפשר להקשיב לכל ההסבר הזה?

כשלמישהי יש תשוקה למשהו, והיא מספרת את התשוקה שלה ואת הסיפור שלה, זה תופס. זה הסיפור הכי טוב שיש. זה לא עובד על כולם אבל זה לא משנה. אני לא רוצה להיות אשת השיווק של השיטה 24/7. אני רוצה לדבר עם א.נשים. אני מספרת את התשוקה שלי והם יספרו את התשוקה שלהם. אני אקשיב והם יקשיבו וכל אחד מאיתנו ילמד קצת על האחר, ילך עם זה הביתה וייקח את המחשבות שלו ואת ההבנות שלו לאן שהוא רוצה.


לפעמים נראה שהחיים הפכו להיות פרסומת שאינה נגמרת. כל שיחה עם אדם חדש היא שיחת שיווק. עם עצמאים מרגישים את זה עוד יותר.

תספרו לי את הסיפור שלכם.

איך הגעת לפתוח עסק, איפה למדת, מתי הבנת שזה מה שאת.ה רוצה לעשות, איך הולך עכשיו (באמת איך הולך, גם אם הולך קשה, ברור שזה קשה לפעמים, או רוב הזמן...), בואו נדבר. אני לא אשווק לכם.ן ואתם.ן לא תשווקו לי.


איך למדתי להסביר ג'ירוטוניק? ביום שהפסקתי לשווק אותה.

אני יכולה לסיים שיחה שלמה על ג'ירוטוניק ובסופה לתת מספר טלפון של מורה ליוגה. כי מי שמולי הקשיבה לי והתלהבה איתי אבל יוגה יותר מתאימה לה.

אולי היא תגיע יום אחד לסטודיו? אולי

אולי היא תשלח אליי יום אחד מישהו? אולי

אולי היא תלך הביתה ותגיד - הגי'רוטוניק הזה נשמע לי כמו קשקוש מוחלט? יכול להיות.

אני יודעת שלי זה שינה את החיים.

למעשה - אלו החיים שלי. זו האג'נדה שלי ואני חיה אותה יום יום. כשאני זוכרת להקשיב לעצמי.

וזה מה שחשוב באמת.
51 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page